מה משמעות של הסיומות TR, CT, DKR ו- ND במק"טי DIGI-KEY?

חברת Digi-Key מציעה מוצרים רבים בכמויות סטנדרטיות של היצרנים בגלילים או מגשים שלמים לצורכי היצור כמו גם כמויות קטנות יותר עבור פיתוח הנדסי ויצור של אבי טיפוס. כדי לסייע בזיהוי האופן שבו תקבל את הרכיבים שלך,
Digi-Key הוסיפה סיומות פנימיות. נשתמש ברכיב ATTINY88-MUR של חברת MICROCHIP ע"מ להמחיש את הנושא.

במק"ט “ATTINY88-MURTR-ND”, ה- “TR” מציין כמות באריזה סטנדרטית של היצרן בגליל. במקרה זה, זה יהיה גליל של 6000 יחידות.

במק"ט “ATTINY88-MURCT-ND”, ה- “CT” מציין “סרט חתוך”, Digi-Key תיקח את גליל המלא של היצרן ותחתוך ממנו “סרטים” עם הרכיבים על בסיס כמות בהזמנת הלקוח.

הערה: Digi-Key משתדלת לשלוח סרט רציף אחד במידת האפשר, אך לא תמיד זה אפשרי. אם נדרש לספק את ההזמנה כסרט רציף אחד, יש לציין זאת במפורש בעת ביצוע ההזמנה.

במק"ט “ATTINY88-MURDKR-ND”, ה- “DKR” מציין Digi-Reel, זהו שירות מיוחד של Digi-Key שבו אנו מוסיפים סרטי סרק “ראש” ו"זנב" באורך של 18 אינץ’ לסרט חתוך וגוללים את הסרט מחדש על גליל פלסטיק קטן יותר. זה נותן ללקוחות אפשרות להזמין כמויות קטנות יותר מהכמות הסטנדרטית של היצרן ולשמור על תהליך הרכבה יעיל בהשמה אוטומטית.
Digi-Key מציעה Digi-Reels במידות 8 מ"מ, 12 מ"מ, 16 מ"מ, 24 מ"מ, 32 מ"מ, 44 מ"מ, 56 מ"מ. סרטי ה"ראש" וה"זנב" שמוסיפים ב- Digi-Reel יתאימו לרוחב הסרט בגליל המקורי של היצרן.

הערה: תשלום של $7.0 יחול על כל גליל מוזמן. Digi-Reels הם מוצר מותאם אישית (custom) והם בלתי ניתנים לביטול ולא ניתנים להחזרה (NCNR).

הסיומת “ND” ציינה פעם “No Discount” בזמנים כאשר הקטלוג מודפס מנייר הציג רשימה של אחוזי הנחה על בסיס כמות.
כיום, “ND” הפך לחתימת Digi-Key המאפשרת לאנשים לדעת שהמק"ט רשום זמין ב- Digi-Key. פעמים רבות המק"ט של Digi-Key הוא מק"ט היצרן עם התוספת של “ND-” בסוף.

מק"טי Digi-Key עם סיומות 1-, 2-, 5- ו- 6-
ישנם מק"טים ש- Digi-Key מקצה להם מספר קטלוגי שונה לחלוטין כגון רכיב AGN200A03 של חברת PANASONIC. רכיב זה זמין בגליל, כמו גם בסרגל (Tube) וניתן לראות את הרכיב הזה מופיע תחת מק"טי DIGI-KEY הבאים:
255-1504-5-ND, 255-1504-1-ND, 255-1504-2-ND ו- 255-1504-6-ND.

עכשיו אתה יכול לשאול מה ההבדלים בין הסיומות עבור המק"טים האלה. למעשה הם כולם בדיוק אותו רכיב והסיומת
מציינת את סוג האריזה בדיוק כמו CT ,TR ו- DKR המפורטים לעיל.

“1-” מציין “סרט חתוך”
“2-” מציין גליל שלם ומקורי של היצרן
“6-” מציין את Digi-Reel
“5-” מציין אריזה בסרגל