ה- DIGI-SPOOL - השירות חדש של DIGI-KEY

זה כבר די הרבה זמן ש-DIGI-KEY מציעה את ה- Digi-Reels - גלילת הרכיבים על תופי פלסטיק קטנים כאשר אנחנו חותכים את הסרט המקורי של היצרן לפי הכמות הרצויה ע"י הלקוח ומוסיפים סרטי סרק בתחילתו של התוף ובסופו ע"מ לאפשר ללקוח להשתמש בהם בתהליכי יצור והרכבה אוטומטיים.

למנף את הצלחה של ה-Digi-Reel, מציעה עכשיו חברת DIGI-KEY שירות חדש - Digi-Spools עבור הפריטים כגון חוטי חיבור, כבלים רבי מוליכים, שרוולים מתכווצים בחום וכו" . בשירות זה אנחנו חותכים את הפריטים הנ"ל לפי האורך הרצוי של הלקוח ומלפפים אותם על התוף. החומר הנחתך לפי דרישת הלקוח הוא רציף ולא מורכב מכמה חתיכות חתוכות ומחוברות. Digi-Spool היא אפשרות נוספת לבחירת האורך הרצוי בנוסף לאורכים ש-DIGI-KEY חותכת לפי מידות קבועות.
ניתן לראות זאת בדוגמא מטה:

Digispool

כאשר Digi-Spool זמין עבור מק"ט מסוים, כמו למשל עבור A132313-DS-ND, הוא יסומן ע"י סיומת “DS-ND”.
את המק"טים הנ"ל ניתן יהיה להזמין באורכים שונים לפי סוג המדידה המצוינת בתאור במק"ט:
FEET” עבור הרכיבים הנמכרים לפי ה- “feet” (פיט או רגל בעברית) או
METER” עבור הרכיבים הנמכרים לפי המטרים.
המחיר שמופיע לכמות מסוימת בטבלת המחירים מתיחס לאותו סוג המדידה בתאור הפריט:

Digispool2

לדוגמא, אם אתה זקוק בדיוק ל- 63 פיט של מק"ט מסוים ב- Digi-Spool כמו NTFR-3/16-0-SP, אתה כבר לא צריך להזמין גליל של 50 פיט ועוד גליל של 10 פיט ועוד גליל של 5 פיט - אתה יכול להזמין כמות מדויקת של 63 פיט לפי המק"ט A132313-DS-ND ולקבל בדיוק את הכמות הדרושה לך באורך רציף אחד.

ה- Digi-Spool נארז למשלוח בדרך כלל על סלילים קטנים יותר, אם כי חלק מהזמנות יכולות להיות ארוזות כתפזורת (לא על סליל) תלוי באורך הנחתך וזה לפי שיקול דעת הצוות “שירותי ערך מוסף”
(Value Added Team)
אם אתה זקוק לאריזה המקורית של היצרן (שבד"כ הכמות שם היא גדולה וכבדה מאוד), אנא צור קשר עם DIGI-KEY לקבלת עזרה
כמו כן, חלק מהפריטים שקיימת עבורם אופציה להזמין כ- Digi-Spool, עשוים לבוא על מספר סלילים עם טולרנטיות האורך של ± 10%. אם נדרש אורך רציף על סליל אחד, אנא צרו קשר לקבלת הצעת מחיר